Konteyner Modelleri

Konteynerler tüm hayatımızda, hızlıca mobilize olunabilecek basit yaşam alanları sağlayan ürünlerdir.

Konteyner modelleri İhtiyaca göre üretilirler.

DOĞUŞ KONTEYNER. nin ürün gamında standart olarak üretimini yaptığı sandviç panel konteynerler olmakla birlikte konteynerler müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre de şekillendirilebilirler.

Konteyner Modelleri arasında tek odalı standart konteynerlerden başlayarak wc konteyneriduş konteyneri gibi özel kullanıma hitap eden konteyner tipleri de yer almaktadır.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz konteyner modellerinin içinde ikinci el konteynerlerde bulunmaktadır. Her çeşitte konteyneri ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.

Tabi ki şantiye konteyneri denince, ofis konteyneri, yatakhane konteyneri ve yemekhane konteynerini saymadan geçemeyiz. Konteyner üreticilerinin konteyner fiyatlarını belirlerken göz önünde bulundurdukları yapılar bunlardır.

İşçi kampların da, DOĞUŞ KONTEYNER’ in ürettiği tüm konteyner modelleri kullanılmaktadır. Konteyner ofisler, konteyner yatakhaneler, konteyner yemekhaneler, wc konteyneri, duş konteynerişantiye konteyneri vb çeşitleri ile şantiyelerin vazgeçilmez ürünleridir.

Sadece firmalar değil, son kullanıcı müşteriler de konteynerleri birer yaşam alanı olarak tercih etmektedir. Hızlı ve kolay kurulumu ve çok düşük maliyetleri ile konteyner evler tüm bölgelerde rağbet görmektedir. Konteyner evler de tek tek kullanılabileceği gibi birden fazla konteyner modellerinin birleştirilmesi ve üzerinin bir çatı ile kaplanmasıyla bir eve dönüştürülebilir. Bir evde ne arasanız konteyner evde de aynı konforu bulabilirsiniz. Tüm iklim koşullarına uygundur. Ayrıca betonarme binalar gibi ruhsata tabi olmadığı için kurulumu daha hızlı ve maliyetsizdir.