Ofis Konteyneri

Prefabrik sektörünün en basit yapıları konteynerler. İnşaat sahalarında hemen faaliyete geçebilmek adına, projenin aksamadan yürümesini sağlamak için en kolay yol ofis konteyneriKonteyner ofisler standart olarak 300*700 ebatlarında üretilirken, istenildiğinde birden fazla ofis konteynerinin birleştirilmesi ile daha büyük yapılar oluşturulabilir.

Şantiye konteyneri, çalışanların en optimum düzeyde yararlanabileceği şekilde dizayn edilir. içinde wc ve mutfakları da olan bu ofis konteyneri her türlü iklim koşullarına uygundur.

Doğuş Konteyner. olarak konteyner fiyatları konusunda tüm müşterilerimize son derece uygun imkânlar sunmaktayız. Müşterilerin yoğunlukla talep gösterdiği konteyner modellerini üretiyor ve bu ofis konteynerlerini en kaliteli biçimde sunmaya çalışıyoruz. Konteyner ofisler sandviç panel konteyner şeklinde üretilebileceği gibi, dış kaplaması boyalı galvaniz sac iç kaplaması PVC lambri olarak ta üretilebilir.

Ofis konteyneri yapıları, iki veya üç katlı olarak ta birleştirilebilir. Bu konteyner ofisler, bütünleşik bir işçi kampı yapısında tüm ihtiyaçları bünyesinde barındırabilir.

Şantiyelerdeki konteyner ofisler çalışmaların konforları düşünülerek sandviç panel konteynerlerden seçilmektedir.