Şantiye Konteyner

Şantiye Konteyner Nedir?

Şantiye konteyner çeşitleri, yük taşıma veya nakliye amacıyla değil, zorlu şantiye şartlarında barınmak ve temel ihtiyaçları karşılamak için üretilen ünitelerdir. Görünüm olarak yük konteynerlerini andırsalar da, PVC kapı ve pencerelere sahip olduklarından kolaylıkla ayırt edilebilirler. Şantiye konteyner çeşitleri, aynı zamanda elektrik – su – havalandırma gibi zorunlu ihtiyaçlara yönelik eklentiler de içerir. Buradaki amaç, modüler kamp alanları oluşturarak bir şantiye alanında çalışan kişilerin barınma, konaklama ve diğer zorunlu ihtiyaçlarını karşılamaktır. Nitekim şantiye konteyneri, bu amaç için mükemmel bir çözümdür. Zira gerek kurulum, gerekse de kullanımları son derece pratik ve kolaydır.

Şantiye Konteyner Ev Özellikleri

Şantiye Konteyner Satın Al; Şantiye konteyner ev modelleri, odalara ayrılmış ünitelerdir. Her bir ünitedeki oda sayısı, tercih edilen modele göre değişiklik gösterir. Yani sadece 2 odalı üniteler olduğu gibi, 4 odalı – banyolu – mutfaklı şantiye konteyner modelleri de mevcuttur. Gerek duyulduğunda, şantiye konteynerler üst üste veya yan yana kurularak daha geniş alanlar da elde edilebilir. Kaliteli bir ünite, neredeyse lüks bir ev ile yarışabilecek düzeyde konfor ve rahatlık sunar. Şantiye konteyner kullanmak, sayısız avantajı da beraberinde getirir. Her şeyden önce, kurulum/inşaat için zaman harcamanız gerekmez. Konteyneri düz bir zemine yerleştirmeniz ve elektrik ile su bağlantılarını yapmanız yeterlidir. Diğer bir deyişle, doğrudan kullanmaya başlamanız mümkündür.

Bunlara ek olarak, bunlar portatif ev üniteleri oldukları için, kolaylıkla taşınmaları ve başka bir şantiye alanında kullanılmaları mümkündür. Kaliteli ve sağlam bir şekilde inşa edilen şantiye konteyner modelleri, uzun yıllar boyunca sayısız çalışma alanında kullanılabilecektir. Üstelik bakım, tadilat ve onarım için ek bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Yalıtımlı, dayanıklı ve sağlam üniteler olduklarından, bir kez alındıktan sonra on yıllar boyunca ilk günkü konforu elde etmeniz mümkün olacaktır. Elbette, tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için şantiye konteyner satın alırken üretici firmaya da dikkat etmeniz gereklidir. Ekon Konteyner, EKS isimli serisi altında ürettiği konteyner ev modelleri ile, sizlere arzuladığınız dayanıklılığı, kaliteyi ve konforu rahatlıkla sunmaktadır. Şantiye konteyner fiyatları,