KURUMSAL

2001 yılında Mustafa Dursun tarafından Y. Dudullu Ümraniye adresinde kurulmuştur.
350 m kapalı alan, 2,500 m açık alanda faaliyetini sürdürmektedir.
Firmamız kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli kurarak hızla büyümeye başlamıştır. İmalat yapabilmek için gerekli makina , teçhizat ve tecrübeye sahip olarak prefabrik ve konteyner sektöründe en iyi hizmet için çalışmaktadır. Firmamız standart ebatlara kalmaksızın müşteri isteğine uygun imalat yapmaktadır.Satış öncesi ve sonrası doğabilecek problemlere karşı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak var gücüyle çalışmaktadir. Kendini devamlı geliştiren iyileştiren yeniliklere açık güvenilir ve başarılı bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine, 20 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Makine parkımız 5 adet Rollfrom makinesi 3 adet Apkant pres, 2 adet Giyotin makas, matkap tezgâhları ve çok amaçlı montaj tezgâh ekipmanından oluşmaktadır.
Kaliteyi standart bir ölçü gören anlayışıyla, AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız son teknolojiler takip edilerek oluşturulan makine parkında, sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır.

Rulo halinde alınarak fabrikamıza getirilen galvaniz saçlar, Rollfrom makinelerinde istenilen ölçü ve boyda profil üretimi yapılabilmektedir. İstenilen boyda üretilen malzemeler paletlere istiflenerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir.
Üretimimizde kullanılan tüm metal aksam tamamen galvaniz olup paslanmazlık özelliğine sahiptir.

Bina, kurulacak olduğu bölgenin iklim şartları göz önüne alınarak statik hesaplamaları yapılır. Bu hesaplamalar neticesinde üretim, tamamen galvaniz profil ve kaynaksız yapı teknolojisi kullanılarak yapılır.

Konteyner imalatında kullanılan malzemelerin tamamı galvaniz olup tek parça ve demonte olarak üretilmektedir.

Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran, Azerbaycan, İngiltere, Libya, Tacikistan, Rusya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Gürcistan dahil dünyanın bir çok ülkesinde varlığımızı sürdürmenin ve ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktayız.