Prefabrik Ofis

Doğuş Prefabrik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik farklı metrekare büyüklüğünde hem tek katlı hem de çift katlı prefabrik ofis tasarımlarını hayata geçiriyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak profesyonel ekibimizle fabrikamızda, kullanışlı ve fonksiyonel prefabrik ofisler tasarlamaktayız. Ofis projelerimiz, prefabrik ev seçeneklerimizde de olduğu gibi müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştirilmektedir.

Bir Aydan Kısa Bir Sürede Yeni Bir Ofis Sunan Projeler

İş yaşamında en önemli kavramlardan olan zamanı, en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan prefabrik ofis projeleri ile yeni bir çalışma alanına taşınma, yeni bir ofis sahibi olma gibi planlarınız, kısa sürede çözüme kavuşuyor.

Ofisinizin konumunu değiştirmek, daha büyük ve konforlu bir çalışma alanına taşınmak ya da yeni bir işletme açmak için ihtiyaç duyduğunuz ideal ofisi bulmak; pratik ve portatif hazır yapı olan prefabrik ile oldukça hızlı bir süreçte ilerlemektedir. Sunduğu işlevsel çözümler ve konforlu bir çalışma alanına uygun fiyat seçeneği ile sahip olma fikri, prefabrik ofis projelerinin fark yaratan yönlerini oluşturuyor.  Bu nedenle son dönemlerde prefabrik ofisler her sektörde yer almaya ve kullanım alanını artırmaya başlamıştır.

Uzun Yıllar Kullanıma Dayanıklı

Prefabrik yapılar hakkında en çok merak edilen konuların başında güvenilirlik ve sağlamlık geliyor. Gelişen teknolojilerin ışığında fabrika ortamında hata payı olmadan proje çizimlerine bağlı gerçekleştirilen üretim modeli; prefabrik yapıları en güvenilir yaşam alanları yapıyor. İnşaat ve tadilat gibi işlemleri gerektirmeyen modüler yapısı ile prefabrik yapılar, beton bir zemin üzerine sağlamlığı öne çıkaran yöntemlerle monte ediliyor.

Çalışma alanı olarak tercih edilen prefabrik ofisler de bu özellikleri ile uzun yıllar kullanıma dayanıklı mekân tasarımları olmaktadır. Sağlam ve dayanıklı malzemelerinin yanı sıra inşa yöntemi açısından da tüm bina türleri içerisinde en güvenilir yapılar olarak öne çıkıyor. Sahip olduğu bu güçlü özellikler, prefabrik ofis projelerinin son dönemlerde gittikçe yoğunlaşmasını ve pek çok sektörde yer almasını sağlıyor.

Konforlu İç Mekân Tasarımı

Prefabrik sektöründe kullanılan yöntemlerin ve teknolojik yöntemlerin gittikçe gelişmesi prefabrik denildiğinde zihinlerde canlanan mekân tasarımı algısını değiştirmiştir. Konforlu oda planlamaları, ferah bir atmosfer ve eksiksiz donanımı ile prefabrik yapılar, prestijli ve kusursuz ofis mekânları yaratmaktadır.

Hazır yapı grupları arasında yer alan prefabrikler, istenilen değişikliği kolayca yapabilme, oda planlamalarının ihtiyaca göre değiştirilmesi gibi pratik çözümler sunduğu için de ofis olarak oldukça fazla talep görmektedir. Kişiler ve firmalar prefabrik ofislerinde değişen ihtiyaçlar doğrultusunda kolayca değişiklik yapabilir, oda sayısını artırabilir, tek katlı bir plana sahipse iki katlı plan ile çalışma alanını büyütülebilir. Prefabrik ofis projelerinin sunduğu bu pratiklik, iş yaşamında büyük bir kolaylık sağladığı için bu yapıları kullanışlılığı ile öne çıkarıyor.

Uygun Maliyetli Tek Katlı ve Çift Katlı Planlama

Pratik ve kullanışlı özelliklerinin yanı sıra prefabrik ofis projeleri, betonarme ve diğer yapı türlerine oranla oldukça kârlı ve uygun fiyatlı bir seçenek olduğu için de fark yaratıyor. Prefabrik ofisler, 40 m² gibi ideal ve orta büyüklükte bir alan sunduğu gibi isteğe ve ihtiyaca göre 200 m² ya da daha fazla alana sahip seçeneklere de sahip olmasıyla avantaj sağlıyor. Prefabrik ofis modelleri belirlenen metrekare ölçüsü ve müşterinin isteği doğrultusunda tek katlı olabildiği gibi çift katlı planlamaya da sahip olabiliyor.